O FIRMIE

Kancelaria prawnicza LEX VADIUM

Kancelaria Prawnicza LEX VADIUM jest prowadzona przez prawnik Anetę Łakomską, która wykształcenie prawnicze zdobyła na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Po obronie pracy magisterskiej na Katedrze Teorii i Filozofii Prawa, z wynikiem bardzo dobrym, otrzymała tytuł magistra prawa.

Specjalizacje

Kancelaria Prawnicza LEX VADIUM świadczy usługi przy zachowaniu należytej staranności, przy wykorzystaniu umiejętności merytorycznych, posiadanej wiedzy i doświadczenia w zakresie zagadnień prawnych, z zachowaniem pełnej poufności. Kancelaria Prawnicza LEX VADIUM specjalizuje się zwłaszcza w:

§

Prawie rodzinnym i spadkowym

Np. w sprawach rozwodowych, separacjach, uzyskiwaniu, podwyższaniu i uchylaniu alimentów, dotyczących władzy rodzicielskiej, ustalenia kontaktów, ustanowieniu kurateli oraz podziale majątku wspólnego między małżonkami, stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, przyjęcie lub odrzucenie spadku, zachowek, darowizny.

§

Sprawach odszkodowawczych

Np. opóźnione lub odwołane loty, za śmierć osoby bliskiej w wyniku wypadku komunikacyjnego, za wypadek przy pracy, błędy medyczne, odszkodowania komunikacyjne.

§

Obsłudze wierzytelności

Pomoc w postępowaniach zabezpieczających i egzekucyjnych, prowadzenie negocjacji z wierzycielami, sprawy windykacyjne i antywindykacyjne.

§

Dochodzeniu roszczeń pieniężnych

Np. kredyty frankowe, polisolokaty, sprawy o zapłatę, wierzytelności dochodzone przez fundusze sekurytyzacyjne.

W dzisiejszych czasach specjalizacja jest koniecznością, ale również gwarancją wysokiego poziomu świadczonych usług. Jako kancelaria specjalistyczna, rozumiemy iż nie można znać się na wszystkich aspektach prawnych. Nasza Kancelaria zajmuje się przede wszystkim sprawami z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego (prawa rodzinnego, prawa spadkowego, prawa zobowiązań).

Dzięki opisanej specjalizacji i bardzo dobremu przygotowaniu merytorycznemu jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość świadczonych usług. Kancelaria posiada bogate doświadczenie w zakresie prowadzonych spraw rodzinnych i odszkodowawczych. Przy realizowaniu powierzonych nam zleceń priorytetem jest dla nas pełne zadowolenie ze strony naszych Klientów.

Kancelaria Prawnicza LEX VADIUM wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów spoza Gliwic i okolic, wdrożyła także możliwość uzyskanie pomocy prawnej bez wychodzenia z domu w ramach usługi elektronicznej (on-line). Takie rozwiązanie jest bardzo komfortowe, ponieważ pozwala uzyskać pomoc prawną nie tylko szybko, ale także bez wychodzenia z domu.

Kancelaria Prawnicza LEX VADIUM kieruje się najwyższymi standardami etycznymi, a także profesjonalizmem świadczonych usług. W relacjach z Klientem cenimy sobie wzajemne zaufanie oraz lojalność, a także przejrzyste zasady współpracy. Przykładamy dużą wagę do tego, aby nasze usługi zawsze stały na najwyższym poziomie i spełniały oczekiwania Klientów.

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG!

Potrzebny Ci adwokat z Gliwic? Pilnie szukasz rzetelnej kancelarii prawnej w Gliwicach?