FOTOKOPIE KRS

Kancelaria Prawnicza LEX VADIUM realizuje fotokopie akt z KRS na obszarze całej Polski. Klient nie musi już zamawiać akt i wychodzić z domu. Dzięki nam może zamówić wykonanie fotokopii sprawozdania finansowego dowolnej firmy zarejestrowanej w Krajowym Rejestrze Sądowym. Zdjęcia akt zostaną przesłane do Klienta niezwłocznie po ich wykonaniu.

Kancelaria Prawnicza LEX VADIUM wykonuje dla Państwa fotokopie całości akt KRS danego podmiotu, a także akt założycielskich, sprawozdań finansowych za wybrane lata, aktów notarialnych, uchwał, danych adresowych członków zarządu itp.

Jeśli chcesz zlecić nam wykonanie fotokopii KRS, wypełnij prawidłowo formularz na naszej stronie. Wycena zostanie przez Nas wysłana na podany adres e-mail. Wycena uzależniona jest od ilości kart, które należy sfotografować. Zrealizowanie usługi nastąpi w ciągu maksymalnie 4-5 dni roboczych, licząc od dnia zaksięgowania pieniędzy na podanym przez Nas rachunku bankowym. Zdjęcia dostarczane są na adres e-mail, w postaci linku do pobrania lub wysyłane przesyłką priorytetową na wskazany przez Państwa adres.

Kancelaria Prawnicza LEX VADIUM dysponuje wysokiej jakości sprzętem fotograficznym, który zapewnia doskonałą jakość zdjęć. Weryfikujemy jakość wszystkich wykonanych przez Nas zdjęć, zanim ostatecznie trafią one do Państwa. Gwarantujemy więc, iż wykonywane przez Nas zdjęcia będą spełniały Państwa oczekiwania. W przypadku niezadowolenia z jakości wykonanego zdjęcia, dostarczamy poprawione zdjęcie na własny koszt. Nie odnotowaliśmy jeszcze przypadku reklamacji.

Wykonywane przez nas zdjęcia zapisywane są w formacie jpg. Dla Państwa potrzeb jesteśmy w stanie dokonać konwersji wszystkich wykonanych przez Nas zdjęć! Opłata za scalenie do pdf. wynosi zaledwie 30 zł za całość.

Kancelaria Prawnicza LEX VADIUM zwraca połowę kwoty związanej z próbą pozyskania fotokopii z czytelni KRS, jeżeli w zamówionych aktach nie będzie żadnych z zamówionych dokumentów.

Świadczone przez nas usługi wykonujemy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Posiadamy możliwość wystawiania faktur VAT za wykonanie przez Nas usługi fotokopii KRS.

Jesteśmy jedną z nielicznych firm w całej Polsce, która profesjonalnie zajmuje się wykonywaniem zdjęć z akt KRS, oferując przy tym najkorzystniejsze ceny i najwyższą jakość.

Współpracujemy z wykonawcami na terenie całej Polski. Wykonujemy fotokopie dokumentów akt rejestrowych z czytelni akt KRS w następujących miastach: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Gliwice, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Świdnik, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław i Zielona Góra.

CENY

  • Pośrednictwo od wizyty w Wydziale KRS: 100 zł netto;
  • W przypadku, gdy kart do sfotografowania jest mniej niż 250 – opłata wynosi 0,50 zł netto za każdą kolejną stronę;
  • W przypadku, gdy kart do sfotografowania jest więcej niż 250 – opłata wynosi 0,40 zł netto za każdą kolejną stronę, powyżej 250;
  • Nagranie plików na płytę DVD wraz z wysyłką – 20 zł netto,
    cena za 1 płytę;
  • Zapis zdjęć w formacie dokumentu PDF – 30 zł netto.

W przypadku nietypowego zamówienia skontaktuj się z nami drogą mailową lub telefoniczną. Istnieje możliwość negocjowania cen przy większych zleceniach.

Dla stałych Klientów posiadamy specjalne oferty abonamentowe!

Pamiętaj, że dane klientów dla których wykonujemy zlecenia są tajne i nie są udostępniane osobom trzecim, dzięki czemu zapewniamy naszym Klientom pełną anonimowość. Informacja jakie akta przeglądasz pozostanie więc tajemnicą!

Aby skorzystać z usług naszej Kancelarii, naciśnij tutaj.

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY

Potrzebny Ci adwokat z Gliwic? Pilnie szukasz rzetelnej kancelarii prawnej w Gliwicach?